Nieuw: botox Relfydess

De allernieuwste botox ter wereld genaamd Relfydess bij Blush. En we hebben een mooie korting op deze botox in de maand augustus!

Relfydess botox

Galderma, de producent van Azzalure en Alluzience botox die al vele jaren bekend staan om hun goede resultaten, komt nu met het nieuwe merk Relfydess.

De belangrijkste voordelen van Relfydess

Sneller resultaat
Uit onderzoek bij de ontwikkeling van Relfydess kwam naar voor dat meer dan de helft van de mensen binnen twee dagen al effect zag. En bij 39% van de mensen zelfs al binnen 24 uur. Ideaal voor als je een feestje hebt of simpelweg niet lang wil wachten op het effect.

Langere werking
Botox werkt gemiddeld 3-4 maanden. Bij Relfydess ervaren veel mensen een langere werkingsduur. Het kan tot wel 6 maanden duren voordat de beweging weer helemaal terug is zoals voor de behandeling. Het voordeel hiervan is dat je minder vaak langs hoeft te komen, dat scheelt tijd en moeite.

Verschillen met andere botox merken:
Naast de snellere en langere werking, zijn er nog meer verschillen tussen Relfydess en andere botox merken. Zo is het product direct klaar voor gebruik wat ervoor zorgt dat de concentratie altijd perfect is. En bevat het geen dierlijke ingrediënten wat beter is voor het lichaam en het product geschikt maakt voor mensen die vegan zijn.

Is Relfydess een veilige botox?

Fabrikant Galderma heeft tijdens de jarenlange ontwikkeling alle veiligheidscertificaten behaald. Het product is uitgebreid getest en helemaal veilig bevonden voor de behandeling van mannen en vrouwen.

Relfydess ervaren bij Blush

Ben je ook benieuwd naar dit nieuwe merk botox, kom dan langs voor advies over de mogelijkheden bij jouw gezicht. Een behandeling aansluitend is bij ons altijd mogelijk. Heb je al een afspraak gepland staan, geef dan tijdens het consult aan dat je interesse hebt in Relfydess.

In de maand augustus hebben we een mooie kennismakingsactie: 1 zone (bijvoorbeeld frons, kraaienpootjes of voorhoofd) met € 30 korting van € 189 voor € 159.

Dokter Yulia en Dokter Jean-Paul zijn onze ervaren botox specialisten. Ze zorgen met de dunste naald ter wereld voor een nagenoeg pijnloze behandeling. Twee weken daarna ben je welkom voor de gratis controle.

Vragen en een afspraak maken

Heb je vragen, stel ze gerust via onze contactpagina, mail of whatsapp. Jouw afspraak maken gaat gemakkelijk en snel in de online agenda.

x

Persoonlijk contact en advies